MİR Akademi Verilen Eğitimler

Eğitim insanın okulda öğrendiği her şeyi unuttuğunda arta kalan şeydir.
Kuaförlük Kursu

Eğitimlerini başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz M.E.B. Onaylı, Dünyanın her yerinde geçerli sertifika almaya hak kazanır. 

Estetisyenlik Kursu

Estetisyenler, cilt bakımı konusunda uzmanlaşmış profesyonellerdir. Estetisyenler, içinde güzellik ve bakımı barındıran ...

Güzellik Uzmanlığı Kursu

İş güvenliği kurallarına uygun şekilde, çevre ve sağlık kurallarını göz ardı etmeden kozmetik ve bilim teknolojilerinden yararlanmaktadır.

Profesyonel Makyaj Kursu

Makyaj uzmanı iş sağlığı ve güvenliği ile çevreye ilişkin önlemleri alarak, sağlık ve kalite kurallarına uygun olarak; standart makyaj ...

Kalıcı Makyaj Kursu

Pigmentasyon, yani kalıcı makyaj doğal pigmentleri tek kullanımlık iğne yardımıyla cildin üzerine yerleştirme sanatıdır. 

Plastik Makyaj Kursu

Daha çok sinema ve tiyatro alanında kullanılır. Büyük değişimlere sebebiyet veren plastik makyaj, özel fırçalar ve aletlerle uygulanır.

Masaj ve SPA Kursu

Masaj, vücut kasları üzerinde el veya aletlerle yapılan rahatlatıcı; fizyolojik ve psikolojik etkilere sahip bilimsel uygulama metodudur.

Lazer Epilasyon Kursu

Lazer epilasyon makinelerin de kullanılan lazer ışığının dalga boyu kıla rengini veren melanin pigmentleri tarafından emilir.

Manikür Pedikür Kursu

Manikür; el tırnaklarının daha güzel gözükmesi için yapılan bakım işlemidir. Manikür, bayanlar hem de baylar için vazgeçilmezdir.

Protez Tırnak Kursu

Kişinin kendi tırnağı üzerine uygulanan, gerçek tırnağa zarar vermeden, takma tırnağa oranla doğal bir görünüm vermektedir.

Kozmetik Satış Danışmanlığı Kursu

Daha güzel bir görünüm kazanmak için kullanılan ürünlerin tamamına kozmetik denir.

Podiatri Kursu

Podiatri ayak sağlığı ve bakımı üzerine hizmet veren bir sağlık branşıdır. Bu branşı kendine meslek edinen kişilere de podiatrist denir.